-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання для оснащення кабінету НУШ
Оголошено тендер
289 856.00
UAH
Номер:
bd25880be38f4b6293a0ecf5b3f4438b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-22-001668-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146127
-
Адреса:
64003, Україна, Харківська область, смт. Кегичівка, вул. ІМЕНІ ВОЛОШИНА, 79
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146127
-
Адреса:
64003, Україна, Харківська область, смт. Кегичівка, вул. ІМЕНІ ВОЛОШИНА, 79
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
289 856.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп'ютерне обладнання для оснащення кабінету НУШ
Примітки:
Комп'ютерне обладнання для оснащення кабінету НУШ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.06.2020 10:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція з державного бюджету на забезпечення якісної освіти НУШ 2020
Сума289 856.00 UAH