-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція Балківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Черешнева, 4 в с. Чемериси Барські Барського району Вінницької області
Оголошено тендер
2 217 991.00
UAH
Номер:
97995396f79140c79ac4f8d672bd17af
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-18-007602-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство"Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Барської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35599262
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, вулиця Каштанова 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Барської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35599262
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, вулиця Каштанова 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 217 991.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція Балківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Черешнева, 4 в с. Чемериси Барські Барського району Вінницької області
Примітки:
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45000000-7–Будівельні роботи та поточний ремонт (Реконструкція Балківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Черешнева, 4 в с. Чемериси Барські Барського району Вінницької області) з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва». Місцезнаходження Замовника: 23000, Вінницька обл., Барський район, місто Бар, вул. Каштанова, будинок 34. категорія Замовника: відповідно до пункту 3 частини 4 статті 2 Закону: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
18.06.2020 16:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція Балківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Черешнева, 4 в с. Чемериси Барські Барського району Вінницької області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описна умовах співфінансування
Сума1 988 454.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описна умовах співфінансування
Сума229 537.00 UAH