-
Відкриті торги
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщень та фасаду Літературно-меморіального музею Лесі Українки за адресою: вул.Соборності, 76/2 м.Новоград-Волинський, Житомирської обл.)
Оголошено тендер
1 558 933.00
UAH
Номер:
9e67b6c194f042279020713e7f37a1fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-18-004714-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад "Житомирський обласний краєзнавчий музей" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226278
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, Майдан Замковий, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Житомирський обласний краєзнавчий музей" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226278
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, Майдан Замковий, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 558 933.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщень та фасаду Літературно-меморіального музею Лесі Українки за адресою: вул.Соборності, 76/2 м.Новоград-Волинський, Житомирської обл.)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.06.2020 13:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 558 933.00 UAH