-
Відкриті торги
-
КЕП
Меблі для початкових класів НУШ
Оголошено тендер
457 700.00
UAH
Номер:
1059e2e965834de09aa39cdeeaa910e4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-17-002172-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141472
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141472
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
457 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Меблі для початкових класів НУШ
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 23600 Україна Вінницька область місто Тульчин, ВУЛИЦЯ Миколи Леонтовича, будинок 1. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Вид закупівлі: відповідно до абз.1 п.5 ч.2 ст.4 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.06.2020 16:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума457 700.00 UAH