• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

обстеження, оновлення та відновлення геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі

Оголошено тендер

4 620 700.00 UAH
Номер: 6f17bcc7ad584803a642a8534151839c
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-06-17-000028-c
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
Замовник: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
Очікувана вартість: 4 620 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: обстеження, оновлення та відновлення геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.06.2020 06:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описбюджетна програма КПКВК 1202030 «Загальнодержавні топографо-геодезичні та картографічні роботи, демаркація та делімітація державного кордону»
Сума4 620 700.00 UAH