-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39160000-1 Шкільні меблі ( Дидактичні матеріали для учнів початкових класів у яких буде здійснюватися навчання за програмою «Нова українська школа»)
Оголошено тендер
827 734.00
UAH
Номер:
e83266e1077a4187b0852898bafd5924
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-12-003507-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської
×
-
Код ЄДРПОУ:
05406623
Замовник:
Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської
×
-
Код ЄДРПОУ:
05406623
Очікувана вартість:
827 734.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 39160000-1 Шкільні меблі ( Дидактичні матеріали для учнів початкових класів у яких буде здійснюватися навчання за програмою «Нова українська школа»)
Примітки:
Закупівля дидактичних матеріалів для учнів початкових класів у яких буде здійснюватися навчання за програмою «Нова українська школа» Місцезнаходження замовника та його категорія: - вул. Хантадзе, 8-А, м. Чорноморськ, Одеська область, Україна 68001; - 3 категорія - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.06.2020 12:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дидактичні матеріали для учнів початкових класів у яких буде здійснюватися навчання за програмою «Нова українська школа» (19 найменувань)
Кількість
2412 одиниця
Період постачання
до 01.09.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету (субвенція)
Сума340 884.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума486 850.00 UAH