• Відкриті торги
  • КЕП

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Оголошено тендер

0.00 UAH
Номер: e9826289420c4e1bb53f008facf3b7bc
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-06-10-003048-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: 00000000000000000000000000000000000000000000
Замовник: 00000000000000000000000000000000000000000000
Конкретна назва предмету закупівлі: 0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 10.06.2020 14:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Кількість
Період постачання до 14.08.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
Джерело
Опис
Сума0.00 UAH