-
Відкриті торги
-
КЕП
(послуги по розробці та створенню банку графічно-фотограмметричних даних та віртуальних турів для восьми об'єктів із переліку пам’яток культурної спадщини національного значення з Державного реєстру нерухомих пам’яток України, що розташовуються на території Полтавської області) CPV ДК 021:92520000-2- Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам'яток і будівель
Оголошено тендер
372 986.00
UAH
Номер:
4a9917cd7b3e4e578f6dbeecfac8e551
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-09-006433-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02229741
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02229741
Очікувана вартість:
372 986.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
(послуги по розробці та створенню банку графічно-фотограмметричних даних та віртуальних турів для восьми об'єктів із переліку пам’яток культурної спадщини національного значення з Державного реєстру нерухомих пам’яток України, що розташовуються на території Полтавської області)
CPV ДК 021:92520000-2- Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам'яток і будівель
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
09.06.2020 16:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис372986
Сума372 986.00 UAH