• Відкриті торги
  • КЕП

Поточний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові в Комунальному закладі освіти "Середня загальноосвітня школа № 80" Дніпровської міської ради", за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова,31, проект №125 (Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій) ДК 021:2015: 45421100-5

Оголошено тендер

197 521.00 UAH
Номер: 5d6a4d89d0694e76b15ca8d24d11d0e1
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-06-05-006780-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КЗО "СЗШ №80" ДМР
Замовник: КЗО "СЗШ №80" ДМР
Очікувана вартість: 197 521.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові в Комунальному закладі освіти "Середня загальноосвітня школа № 80" Дніпровської міської ради", за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова,31, проект №125 (Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій) ДК 021:2015: 45421100-5
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 05.06.2020 17:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума197 521.00 UAH