• Відкриті торги
  • КЕП

Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні пристрої, монітори, диски CD-R, DVD-R)

Оголошено тендер

835 260.00 UAH
Номер: e0d481defff04cdfaded8924321c687c
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-05-27-001437-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Запорізький державний медичний університет
Замовник: Запорізький державний медичний університет
Очікувана вартість: 835 260.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні пристрої, монітори, диски CD-R, DVD-R)
Примітки: Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Місцезнаходження: 69035, Україна, Запорізька обл., м.Запоріжжя, пр.Маяковського, 26
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 27.05.2020 10:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума835 260.00 UAH