-
Відкриті торги
-
КЕП
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи («Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей, ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів.)
Оголошено тендер
7 225 842.60
UAH
Номер:
72ad9fda3f4a458da1ab5c71335a20bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-26-006595-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
МАЛОДІВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412490
Замовник:
Малодівицька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412490
Очікувана вартість:
7 225 842.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи («Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей,
ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів.)
Примітки:
Категорія замовника: органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
26.05.2020 15:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій
Сума264 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума6 961 842.60 UAH