-
Відкриті торги
-
КЕП
Рекламні та маркетингові послуги ДК 021:2015 – 79340000-9 (послуги з розміщення рекламної відеопродукції про місто в YouTube)
Оголошено тендер
170 000.00
UAH
Номер:
375c3fdd9d024ed9941a55ab4293178e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-25-001326-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Виконавчий комітет Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02140805
Замовник:
Виконавчий комітет Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02140805
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Рекламні та маркетингові послуги ДК 021:2015 – 79340000-9 (послуги з розміщення рекламної відеопродукції про місто в YouTube)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, пл. Єдності, 2. Категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст.2 Закону
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.05.2020 14:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума170 000.00 UAH