-
Відкриті торги
-
КЕП
оснащення для кабінетів
Оголошено тендер
269 105.00
UAH
Номер:
2198ae7fd5d545b183e19586962b12b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-19-001471-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР
×
-
Код ЄДРПОУ:
20274320
Замовник:
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР
×
-
Код ЄДРПОУ:
20274320
Очікувана вартість:
269 105.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
оснащення для кабінетів
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
19.05.2020 10:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума269 105.00 UAH