-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92, скраплений газ)
Оголошено тендер
35 053.80
UAH
Номер:
f4ac807844574148a874c890dc3313cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-14-004558-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008907
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008907
Очікувана вартість:
35 053.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92, скраплений газ)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
14.05.2020 14:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-92
Кількість
1790 літр
Період постачання
(не задано)
Скраплений газ
Кількість
5 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписНе заплановані, заощаджені на відкритих торгах
Сума35 053.80 UAH