-
Відкриті торги
-
КЕП
Папір санітарно-гігієнічного призначення (підгузки для дорослих)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
b1e0f362538b47ffbd4b94ecc633b19c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-30-002497-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Віра, надія, любов"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189050
Замовник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Віра, надія, любов"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189050
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Папір санітарно-гігієнічного призначення (підгузки для дорослих)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
30.04.2020 15:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума300 000.00 UAH