• Відкриті торги
  • КЕП

придбання декоративних бетонних виробів

Оголошено тендер

2 348 550.00 UAH
Номер: 2dfa95088ec549ccb0b3099bd0be9d82
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-16-001777-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Департамент житлового господарства Харківської міської ради
Замовник: Департамент житлового господарства Харківської міської ради
Очікувана вартість: 2 348 550.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: придбання декоративних бетонних виробів
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 16.04.2020 12:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування закупівлі – кошти міського бюджету міста Харкова
Сума2 348 550.00 UAH