-
Відкриті торги
-
КЕП
Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
8641748b4da24966b2bd73a889399ffe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-16-002162-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАФТИ І ГАЗУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070855
Замовник:
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070855
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей
Примітки:
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу - 500 000,00 грн.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.04.2020 10:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписІвано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Сума250 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписІвано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Сума250 000.00 UAH