-
Відкриті торги
-
КЕП
Верхній одяг різний (Сценічні костюми для зразкової хореографічної студії "Каприз" Центру культури і дозвілля міста Лиман)
Оголошено тендер
316 800.00
UAH
Номер:
3e5e30f1a3c740a0acd3e161b7f208ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-09-004147-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ культури і туризму Лиманської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00183590
Замовник:
Відділ культури і туризму Лиманської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00183590
Очікувана вартість:
316 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Верхній одяг різний (Сценічні костюми для зразкової хореографічної студії "Каприз" Центру культури і дозвілля міста Лиман)
Примітки:
Рішення міської ради від 20.02.2020року № 7/75-4857
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
18230000-0 Верхній одяг різний
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
09.04.2020 14:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума316 800.00 UAH