• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони)

Оголошено тендер

164 358.80 UAH
Номер: 1f974b0925c74b1b88fccf8811b19d4e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-07-000106-b
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: 7 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Очікувана вартість: 164 358.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони)
Примітки: Додаток до річного плану закупівель на 2020 рік затверджений протоколом №19 від 06.04.2020року. Перерозподіл коштів, зекономлених внаслідок проведення процедури відкритих торгів від закупівлі UA-2020-02-26-000946-c на виконання Закону України «Про публічні закупівлі» відповідно листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.09.2016р № 3302-06/29640-06
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 07.04.2020 08:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума164 358.80 UAH