• Відкриті торги
  • КЕП

Лабораторні послуги (у сфері дотримання санітарного законодавства)

Оголошено тендер

1 071 100.00 UAH
Номер: c86085c407c84555938092b6ed4e0c8e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-03-002194-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області
Очікувана вартість: 1 071 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторні послуги (у сфері дотримання санітарного законодавства)
Примітки: кошти загального та спеціального фонду
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.04.2020 21:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 071 100.00 UAH