-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
198 718.00
UAH
Номер:
5a21f031187240a9a7409288bb978ebd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-03-000650-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Ковалівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04327264
Замовник:
Ковалівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04327264
Очікувана вартість:
198 718.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
на час проведення відкритих торгів
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
03.04.2020 11:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
64877 Кіловат-година
Період постачання
до 30.04.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума198 717.00 UAH