-
Відкриті торги
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 32320000-2 (Зовнішній світлодіодний екран – 1 комплект)
Оголошено тендер
397 000.00
UAH
Номер:
6fe7bf3edf1b4f558d047b4bfac252de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-02-006721-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40198703
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40198703
Очікувана вартість:
397 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 32320000-2 (Зовнішній світлодіодний екран – 1 комплект)
Примітки:
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 32320000-2 (Зовнішній світлодіодний екран – 1 комплект)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.04.2020 16:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума397 000.00 UAH