-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення науково-проектної документації «Межі та режими використання зон охорони пам’ятки садово-паркового мистецтва «Центральний республіканський ботанічний сад», за адресою: Тимірязєвська вул. 1 в м.Києві
Оголошено тендер
903 126.33
UAH
Номер:
d55330286786463a98393f5ffa2f6c5b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-30-004250-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам'яток історії, культури і заповідних територій
×
-
Код ЄДРПОУ:
21507625
Замовник:
Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам'яток історії, культури і заповідних територій
×
-
Код ЄДРПОУ:
21507625
Очікувана вартість:
903 126.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розроблення науково-проектної документації «Межі та режими використання зон охорони пам’ятки садово-паркового мистецтва «Центральний республіканський ботанічний сад», за адресою: Тимірязєвська вул. 1 в м.Києві
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудування
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.03.2020 17:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума903 126.33 UAH