-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбук)
Оголошено тендер
1 468 600.00
UAH
Номер:
6725b5964e2c4c74904402a9f93ab2ea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-24-004259-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41931754
Замовник:
Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41931754
Очікувана вартість:
1 468 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбук)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
24.03.2020 17:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 468 600.00 UAH