-
Відкриті торги
-
КЕП
Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 за адресою: Запорізька область, м. Енергодар, вул. Лісова, 21 - капітальний ремонт спортивного залу (коригування) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Оголошено тендер
1 499 968.00
UAH
Номер:
8d00b2f69e6742da8429edd4850bacab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-24-007262-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Енергодарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520150
Замовник:
Управління освіти Енергодарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520150
Очікувана вартість:
1 499 968.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 за адресою: Запорізька область, м. Енергодар, вул. Лісова, 21 - капітальний ремонт спортивного залу (коригування) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель управління освіти Енергодарської міської ради на 2020 рік, затверджені протоколом тендерного комітету управління освіти Енергодарської міської ради від 23.03.2020 №39
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
24.03.2020 16:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 за адресою: Запорізька область, м. Енергодар, вул. Лісова, 21 - капітальний ремонт спортивного залу (коригування) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.09.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 499 968.00 UAH