-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби особистої гігієни
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
2cede761ced54a299a671483968e9d7b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-20-002874-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПЕНСІОНЕРІВ ТА ІНВАЛІДІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201756
Замовник:
Переяслав-Хмельницький центр соціального захисту пенсіонерів та інвалідів
×
-
Код ЄДРПОУ:
22201756
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби особистої гігієни
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначення
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
20.03.2020 11:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума350 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума150 000.00 UAH