-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин
Оголошено тендер
450 000.00
UAH
Номер:
11c95a13bc2b47bcbe5593554db38e27
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-19-001570-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДОНЕЦЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574914
Замовник:
Донецький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574914
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
19.03.2020 10:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума450 000.00 UAH