• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Брикети паливні з лушпиння соняшника

Оголошено тендер

129 070.26 UAH
Номер: efa0906be003420eaa187ea96caf5f45
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-16-000507-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відокремлений структурний підрозділ Шевченківський коледж Уманського національного університету садівництва
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ Шевченківський коледж Уманського національного університету садівництва
Очікувана вартість: 129 070.26 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Брикети паливні з лушпиння соняшника
Примітки: Закупівля здійснюється на кошти, зекономлені за результатами проведення процедури відкритих торгів UA-2020-01-30-000094-a
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 16.03.2020 09:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума129 070.26 UAH