-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин А 92)
Оголошено тендер
496 800.00
UAH
Номер:
7cecb5c532a448b6bd27596dca6c0365
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-13-008090-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13559341
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13559341
Очікувана вартість:
496 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти (бензин А 92)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.03.2020 16:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписБюджет Пенсійного фонду України
Сума496 800.00 UAH