-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція крану № 2 шлакового відділення СП «ЗАВОД «ЕНЕРГІЯ» по вул. Колекторній, 44 у Дарницькому районі м. Києва
Оголошено тендер
10 413 569.00
UAH
Номер:
930f013a57644b73aee24f18623e5462
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-12-002144-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
Очікувана вартість:
10 413 569.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція крану № 2 шлакового відділення СП «ЗАВОД «ЕНЕРГІЯ» по вул. Колекторній, 44 у Дарницькому районі м. Києва
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45351000-2 Встановлення механічного обладнання
Дата опублікування:
12.03.2020 11:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 413 569.00 UAH