-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні брикети
Оголошено тендер
330 000.00
UAH
Номер:
ffb8a18c2b2844d68c38eda33813a1ea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-12-000647-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143643
Замовник:
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143643
Очікувана вартість:
330 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливні брикети
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
03417000-6 Деревинна тріска
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
12.03.2020 11:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Паливні брикети
Кількість
110 тонни
Період постачання
до 01.09.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума330 000.00 UAH