-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
фруктові соки
Оголошено тендер
130 005.00
UAH
Номер:
c9ab8a36c7694206ae8e860ea48af7cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-11-001816-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
СЛАВУТСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23563740
Замовник:
СЛАВУТСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23563740
Очікувана вартість:
130 005.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
фруктові соки
Примітки:
закупівля здійснюється за рахунок економії коштів в результаті проведення відкритих торгів по продуктах харчування
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15320000-7 Фруктові та овочеві соки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
11.03.2020 14:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
фруктові соки
Кількість
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума130 005.00 UAH