-
Відкриті торги
-
КЕП
Підрізання дерев і живих огорож
Оголошено тендер
404 700.00
UAH
Номер:
f40360edaf90444e860ee7d4901226ff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-11-001616-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Виконавчий комітет Старобільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051833
Замовник:
Виконавчий комітет Старобільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051833
Очікувана вартість:
404 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підрізання дерев і живих огорож
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорож
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.03.2020 14:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума404 700.00 UAH