-
Відкриті торги
-
КЕП
Погоджені аудиторські процедури щодо перевірки видатків (понесених витрат), зазначених у фінансовому звіті ЗАМОВНИКА під час реалізації Грантового договору «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів», за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020
Оголошено тендер
123 500.00
UAH
Номер:
fa1e49d7dee249b7bb0b62142cee3bfe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-10-000046-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Сокальська районна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
25545203
Замовник:
Сокальська районна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
25545203
Очікувана вартість:
123 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Погоджені аудиторські процедури щодо перевірки видатків (понесених витрат), зазначених у фінансовому звіті ЗАМОВНИКА під час реалізації Грантового договору «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів», за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020
Примітки:
Закупівля здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020 (номер грантового контракту № PLBU.01.02.00-20-0224/17-00)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.03.2020 08:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування –кошти міжнародної технічної допомоги, а при їх відсутності - кошти місцевих бюджетів. Закупівля здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020 (номер грантового контракту № PLBU.01.02.00-20-0224/17-00)
Сума123 500.00 UAH