-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015 "32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Придбання систем авіаційного повітряного електрозв'язку ВЧ-діапазону для Одеського та Дніпровського РСП та супровідних послуг з впровадження)
Оголошено тендер
248 669.00
EUR
Номер:
1cccd5e4c9ac4493b5ffd2b0683b2c94
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-04-004895-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19477064
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19477064
Очікувана вартість:
248 669.00 EUR
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 "32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Придбання систем авіаційного повітряного електрозв'язку ВЧ-діапазону для Одеського та Дніпровського РСП та супровідних послуг з впровадження)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Дата опублікування:
04.03.2020 15:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума248 669.00 EUR