-
Переговорна процедура
-
КЕП
Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту
Оголошено тендер
103 000.00
UAH
Номер:
8be1ac5628d646139b589817e32b5aba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-03-001137-a
Тип процедури:
Переговорна процедура
Закупівельник:
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34716922
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34716922
Очікувана вартість:
103 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту
Примітки:
Відповідно до п. 4 ч. 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у зв'язку із відміною двох тендерів (за процедурою - відкриті торги) через відсутність достатньої кількості учасників протягом січня - лютого 2020 року (UA-2020-01-27-003376-a та UA-2020-02-12-003705-b) на закупівлю «ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту)»
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
03.03.2020 09:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис2201160 «Підготовка кадрів вищими навчальними закладами ІІІ – IV рівнів акредитації та забезпечення діяльності їх баз практики»
Сума103 000.00 UAH