-
Відкриті торги
-
КЕП
"Реконструкція актової зали під школу початкових класів на 150 учнівських місць по вул. Центральна, 68 в с. Дібрівськ Зарічненського району Рівненської області"
Оголошено тендер
3 102 070.00
UAH
Номер:
9227548e3664477b93409e341d875684
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-27-003898-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
сектор освіти Зарічненської районної державної адміністрації Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145754
Замовник:
сектор освіти Зарічненської районної державної адміністрації Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145754
Очікувана вартість:
3 102 070.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Реконструкція актової зали під школу початкових класів на 150 учнівських місць по вул. Центральна, 68 в с. Дібрівськ Зарічненського району Рівненської області"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
27.02.2020 12:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описрайонний бюджет
Сума3 102 070.00 UAH