• Відкриті торги
  • КЕП

Дрова для опалення

Оголошено тендер

840 000.00 UAH
Номер: dd092f52085e43fead840fcdfde16575
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-02-25-003478-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Старосамбірської районної державної адміністрації
Замовник: Відділ освіти Старосамбірської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 840 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дрова для опалення
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 25.02.2020 16:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума840 000.00 UAH