-
Відкриті торги
-
КЕП
Забезпечення безкоштовним харчуванням малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення
Оголошено тендер
720 000.00
UAH
Номер:
41bfde6189f84407b9dd72abb6745db2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-21-006981-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голосіївського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
24721709
Замовник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голосіївського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
24721709
Очікувана вартість:
720 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Забезпечення безкоштовним харчуванням малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування:
21.02.2020 14:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзагальний фонд КПКВК 4013242 (Бюджет міста Києва. Міська цільова програма "Турбота. Назустріч киянам" на 2019-2021 роки)
Сума720 000.00 UAH