-
Відкриті торги
-
КЕП
Кейтерингові послуги (послуги з організації шкільного харчування)
Оголошено тендер
1 195 480.00
UAH
Номер:
5b9d8ab66cd7424caccf3022a3a4df58
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-13-002952-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 82 Львівської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23887359
Замовник:
Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 82 Львівської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23887359
Очікувана вартість:
1 195 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги (послуги з організації шкільного харчування)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.02.2020 13:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 195 480.00 UAH