-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території філії ПАТ «НСТУ» «Львівська регіональна дирекція»)
Оголошено тендер
381 129.55
UAH
Номер:
36ffa796a1ed48639fb0e30c39e9345b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-11-002715-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020216
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020216
Очікувана вартість:
381 129.55 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території філії ПАТ «НСТУ» «Львівська регіональна дирекція»)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
Дата опублікування:
11.02.2020 11:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання(послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території філії ПАТ «НСТУ» «Львівська регіональна дирекція»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума25 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума356 129.55 UAH