-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6 — ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ГАЗ НАФТОВИЙ СКРАПЛЕНИЙ)
Оголошено тендер
40 000.00
UAH
Номер:
1ec8f7930a9744dd89d17e2d8c399e30
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-03-005009-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Воле-Баранецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369883
Замовник:
Воле-Баранецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369883
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 09120000-6 — ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ГАЗ НАФТОВИЙ СКРАПЛЕНИЙ)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.02.2020 19:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума40 000.00 UAH