-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина для опалення мішаних порід (деревина дров’яна непромислового використання) ДК 021...- ID: UA-2024-03-21-009080-a-c1
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаВиконаний -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
15821200-1 Солодке печиво- ID: UA-2024-03-27-011581-a-a1
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
спеціальний одяг (футбольна форма=12 комплектів)- ID: UA-2024-03-21-009393-a-b1
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
03221100-7 Коренеплідні та бульбоплідні овочі- ID: UA-2024-03-20-011210-a-a1
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
печиво- ID: UA-2024-03-14-005846-a-a1
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
брикети торфові- ID: UA-2024-03-07-004588-a-a1
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
амортизатори до шкільного автобуса-2шт- ID: UA-2024-03-05-008029-a-b1
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
сік фруктовий- ID: UA-2024-03-05-007924-a-b1
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
15221000-3 Морожена риба- ID: UA-2024-02-26-006470-a-b1
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
66516100-1 Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного тран...- ID: UA-2024-02-20-010676-a-b1
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
50411300-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування лічильників електроенергії- ID: UA-2024-02-20-010126-a-b1
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2024-02-15-010245-a-b1
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2024-02-15-010003-a-c1
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
64200000-8 Телекомунікаційні послуги- ID: UA-2024-02-05-011099-a-a1
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 64200000-8 Телекомунікаційні послугиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
79710000-4 Охоронні послуги- ID: UA-2024-02-02-013058-a-c1
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиПідписанийТермін дії договору завершився. -