-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Ксероксний папір- ID: UA-2024-03-14-013262-a-a1
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Лабораторне дослідження питної води- ID: UA-2024-03-14-013217-a-b1
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Ламінат,підкладка під ламінат,плінтус- ID: UA-2024-03-14-013154-a-a1
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 44100000-1 Конструкційні матеріали та супутні виробиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Краска,грунтовка,шпаклівка- ID: UA-2024-03-14-013078-a-c1
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 44800000-8 Фарби, лаки, друкарська фарба та мастикиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Металопрофіль.саморізи- ID: UA-2024-03-14-013007-a-b1
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 44100000-1 Конструкційні матеріали та супутні виробиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дрова твердолистяні- ID: UA-2024-02-20-006977-a-a1
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаВиконаний -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з доступу до мережі інтернет- ID: UA-2024-02-01-015507-a-a1
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Заправки та приправи- ID: UA-2024-01-27-000688-a-c1
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Рогалик кольчинський- ID: UA-2024-01-27-000679-a-c1
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Хліб- ID: UA-2024-01-27-000673-a-b1
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Овочі та фрукти- ID: UA-2024-01-27-000666-a-b1
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Риба,філе риби- ID: UA-2024-01-27-000660-a-c1
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Фарш- ID: UA-2024-01-27-000654-a-a1
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Мясо- ID: UA-2024-01-27-000642-a-a1
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Вивіз та захоронення побутових відходів- ID: UA-2024-01-22-017312-a-b1
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямПідписанийТермін дії договору завершився. -