-
Відкриті торги
-
КЕП
Картопля, горох лущений, квасоля суха.
19 910.40
UAH з ПДВ
Номер:
a0942ffc40b440b0b889b61068d47fbd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-29-002188-a-b2
Замовник:
Санаторій "Одеса" Служби безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000025
-
Контактна особа:
Олена Василівна Мастикаш +380953492171 sanatoriyodessa@gmail.com
-
Адреса:
65067, Україна, Одеська область, м. Одеса, Французький бульвар, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Проект Інвест ХХІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32521649
-
Контактна особа:
Дмитро Анатолійович Мільніченко +380504151529 tender@utecon.com
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 1, нежиле приміщення 31
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Номер договору:
190
Дата підписання:
28.07.2021 16:00
Період дії договору:
28.07.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору:
19 910.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 318.40 UAH)
Оплачено:
19 910.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 318.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картопля
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.03.2022
Горох лущений
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.03.2022
видалене
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
2c0fbde761df4f47a21257ad459287ab
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п. 1 ст. 651, та п. 1 ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме:
«зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника»
та керуючись п. 13.8. Договору № 190 від 28 липня 2021 р., відповідно до якого:
«Будь-які зміни і доповнення до даного Договору дійсні лише за умови, що вони
здійснені в письмовій формі і підписані уповноваженими на те представниками Сторін.
Взаємовідносини між Продавцем та Покупцем можуть уточнюватись на основі двосторонніх
угод до цього Договору»:
1. Зменшити загальну суму договору на 198875 грн. 40 коп. (сто дев’яносто вісім тисяч
вісімсот сімдесят п’ять грн. 40 коп.) в т.ч. ПДВ 33 145,90 грн. та п. 3.1 Розділу 3
викласти в наступній редакції:
«3.1 Сума цього Договору складає 100419 грн. 00 коп. (Сто тисяч чотириста
дев’ятнадцять грн. 00 коп.), в т.ч. ПДВ 16736 грн. 50 коп. (шістнадцять тисяч сімсот
тридцять шість грн. 50 коп.)»
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
06.12.2021 15:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
9512b6e5cd0a4f34bc92b647d656e430
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі пункту 8 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», дія
договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури
закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20
відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому
році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
1.«Сторони домовились продовжити термін дії Договору про закупівлю за державні кошти № 190
від 28 липня 2021 року, з 31 грудня 2021 р. до 31 березня 2022 р.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 16:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
ab4ecb8f992f4fecb61bc79bfb3c885d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продавець зобов’язується поставити товар в порядку та за ціною,
визначеною в Договорі № 190 від 28 липня 2021року в період з 31 грудня
2021 р. по 31 березня 2022 року включно.
2. Відповідно до затверджених видатків на 2022 рік 20 % від суми
початкового договору про закупівлю складає 20074,34грн. (Двадцять тисяч
сімдесят чотири грн. 34 коп.), в т.ч. ПДВ (20%): 3345,72 грн. (Три тисячі
триста сорок п’ять гривень 72 копійок)».
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
21.01.2022 13:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
b3467d3311c94610bdeecf959c9a5563
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п. 1 ст. 651, та п. 1 ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме:
«зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника»
та керуючись п. 13.8. Договору № 190 від «28» липня 2021 р., відповідно до якого:
«Будь-які зміни і доповнення до даного Договору дійсні лише за умови, що вони
здійснені в письмовій формі і підписані уповноваженими на те представниками Сторін.
Взаємовідносини між Продавцем та Покупцем можуть уточнюватись на основі двосторонніх
угод до цього Договору»:
1. Зменшити загальну суму Додаткової угоди № 3 від «21» січня 2022 року договору №
190 від «28» липня 2021 р. на 163 грн. 94 коп. (Сто шістдесят три грн. 94 коп.) в т.ч.
ПДВ 27,32 грн.
2. Загальна сума Додаткової угоди до Договору № 190 від «28» липня 2021 року
становить 19 910,40 грн. (Дев’ятнадцять тисяч дев’ятсот десять грн. 40 коп.) в т.ч. ПДВ
3318,40 грн.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
31.03.2022 16:00
Статус:
Опубліковано