-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція з добудовою критого басейну Добротвірської ЗОШ І-ІІІ ступенів в смт.Добротвір Кам'янка-Бузького району Львівської області.
підписаний договір
8 354 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4eba57541a0147efb1ab2ad12034b632
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-31-000518-c-a1
Замовник:
Відділ освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144708
-
Контактна особа:
Гураль Юлія Володимирівна 380972378718 k-bosvita@bigmir.net http://osvitakambuz.at.ua/
-
Адреса:
80400, Україна, Львівська область, Кам'янка-Бузька, Івана Франка,14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ВЕЛЬТ КАПІТАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40266233
-
Контактна особа:
Павленко Тетяна Євгенівна +380968460660 veltkapital@gmail.com
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, майдан Гайдамаків, 2
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Опис:
підписаний договір
Номер договору:
01-03/26
Дата підписання:
04.10.2017 00:00
Період дії договору:
04.10.2017 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
8 354 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 354 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція з добудовою критого басейну Добротвірської ЗОШ І-ІІІ ступенів в смт.Добротвір Кам'янка-Бузького району Львівської області.
Кількість
1 штуки
Період постачання
02.10.2017 - 31.12.2018