-
Відкриті торги
-
КЕП
Диференціальний скануючий калориметр Shimadzu DSC-60Plus або еквівалент
689 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
25c6508c5f664008bed8d324a59651ba
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-22-002503-a-b1
Замовник:
Чорноморський національний університет імені Петра Могили
×
-
Код ЄДРПОУ:
23623471
-
Контактна особа:
Гуздуб Ольга Олександрівна +380512500069 kot@chdu.edu.ua https://chmnu.edu.ua
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. 68 Десантників,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ШИМЮКРЕЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33599941
-
Контактна особа:
Сергей Сухомлинов +380442842485,+380443900023 shimukraine@gmail.com
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, Київ, вул. Чигоріна, буд.18
Класифікатор ДК 021:2015:
38410000-2 Лічильні приладиАналіз за цим CPV
Номер договору:
613
Дата підписання:
26.07.2021 00:00
Період дії договору:
26.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
689 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 114 900.00 UAH)
Оплачено:
689 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 114 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Диференціальний скануючий калориметр Shimadzu DSC-60Plus або еквівалент
×
-
Країна виробництва:
JP Японія
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 01.09.2021