-
Відкриті торги
-
КЕП
Труби та супутні вироби (ДК 021:2015) 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
1 060 523.40
UAH з ПДВ
Номер:
fb9492287e8646f88afaf3c9c7622bcb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-07-001255-b-c1
Замовник:
Комунальне виробниче підприємство "Краматорська тепломережа" Краматорської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131133
-
Контактна особа:
Тетяна Ковальова +380509199491 offc@kramts.com
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. О. Тихого, 2б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ЗСП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40903202
-
Контактна особа:
Сергій Мітусов 380981881191 ZSPTENDER@GMAIL.COM
-
Адреса:
03124, Україна, Київська область, Київ, 03124, м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ВАСИЛЕНКА, будинок 7-А, офіс 3-08
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
216
Дата підписання:
27.07.2021 11:19
Період дії договору:
27.07.2021 00:00 - 01.10.2021 00:00
Сума договору:
1 060 523.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 176 753.90 UAH)
Оплачено:
1 060 523.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 176 753.90 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба 57х3,5 ГОСТ 8732-78 В-20 ГОСТ 8731-74
Кількість
138 метри
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба 89х4 ГОСТ 8732-78 В-20 ГОСТ 8731-74
Кількість
90 метри
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба 108х4,5 ГОСТ 8732-78 В-20 ГОСТ 8731-74
Кількість
48 метри
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба 133х5 ГОСТ 8732-78 В-20 ГОСТ 8731-74
Кількість
12 метри
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба 159х6 ГОСТ 8732-78 В-20 ГОСТ 8731-74
Кількість
42 метри
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба 219х8 ГОСТ 8732-78 В-20 ГОСТ 8731-74
Кількість
252 метри
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Вiдводи 90-2-57х4 ГОСТ 17375-2001, iз сталi марки 20
Кількість
35 штуки
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Вiдводи 90-2-108х5 ГОСТ 17375-2001, iз сталi марки 20
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Вiдводи 90-2-133х5 ГОСТ 17375-2001, iз сталi марки 20
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Вiдводи 90-2-159х6 ГОСТ 17375-2001, iз сталi марки 20
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Вiдводи 90-2-219х8 ГОСТ 17375-2001, iз сталi марки 20
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Опори рухомi хомутовi для сталевих трубопроводiв, з iзоляцiєю, тип ОПХ-2, висота опори 100 мм, дiаметр умовного проходу 315 мм
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Опори рухомi хомутовi для сталевих трубопроводiв, з iзоляцiєю, тип ОПХ-2, висота опори 100 мм, дiаметр умовного проходу 400 мм
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
56bd3b441b9e49149636389854fdc530
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
11.08.2021 16:00
Статус:
Опубліковано