-
Відкриті торги
-
КЕП
персональний комп’ютер (системний блок)
448 868.00
UAH з ПДВ
Номер:
32fa4c4034a043c78f2b80bdf288dc3d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-16-002909-a-b1
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Контактна особа:
Мельник Ігор Васильович +380552420417 imelnyk@pho.gov.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "ЮДІТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42036301
-
Контактна особа:
Андрей Зуб +380532642042,+380971674023,+380684745789,+380509760085 uditrade@ukr.net
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СОБОРНОСТІ, будинок 19 В
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
135
Дата підписання:
29.07.2021 00:00
Період дії договору:
29.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
448 868.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 74 811.33 UAH)
Оплачено:
448 868.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 74 811.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
персональний комп’ютер (системний блок)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
41 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3523125fbe9b4aa7bf083caf8b6b93f9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано