-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування ТО-2 електронного устаткування перевантажувальних машин порту
954 931.94
UAH з ПДВ
Номер:
f7210a9a3c824fad957b104460b64b1c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-18-001679-b-b1
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Контактна особа:
Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "Науково-виробнича фірма Техальянс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36842474
-
Контактна особа:
Владислав Ігорович Волохов +380505243411 tech.als@yahoo.com
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Георгіївська, 78А
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Номер договору:
20-17/21/317
Дата підписання:
26.07.2021 00:00
Період дії договору:
26.07.2021 00:00 - 26.07.2022 23:59
Сума договору:
954 931.94 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 159 155.32 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування ТО-2 реконструйованого обладнання портального крану «Кондор-10» , інв. № 32720
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 29.07.2022
Послуги з технічного обслуговування ТО-2 устаткування магнітного режиму портального крану типу «Кондор»
Кількість
22 послуга
Період постачання
до 29.07.2022
Послуги з технічного обслуговування ТО-2 устаткування магнітного режиму тилового контейнерного перевантажувача «ТКП»
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 29.07.2022
Послуги з технічного обслуговування ТО-2 приладу контролю безпечної роботи крану (ПКБРК) портального крану типу «Кондор»
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 29.07.2022
Послуги з технічного обслуговування ТО-2 стаціонарного зважувального пристрою портального крану типу «Сокол»
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 29.07.2022